Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
 
Nové album Depeche Mode, jaké by podle Vás mělo být?
Posláno: 18.7.2008 o 8:29   [Ignorovat]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

Odpočítávání běží,..... Depeche Mode jsou již v druhé fázi přípravy nové desky, nejspíš jsou již některé skladby úplně dokončené..

Jaké by jste si přáli aby nové album bylo? Čistě elektronické, nebo více kytar méně bicích, pomalé, ambientní jako Exciter nebo drajv jako je v kouscích A Question Of Time, Rush či John The Revalator.

Co od trojice Depeche Mode čekáte? Mohou ještě překvapit?

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 18.7.2008 o 21:24   [Ignorovat]   [# 1]
The Sun And The Rainfall
Ikona: rogersofad
HodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 9
Registrovaný: 26.4.08

Co očekávám od DM? No určitě další fantastický album a ještě fantastičtější turné. Je mně úplně jedno v jakém stylu album bude , vím že bude zase velice kvalitní jak po textové, tak i po hudební stránce. DM nás určitě nezklamou - Martin napíše skvělý texty, David taky něco přidá a pak všichni ve studiu tomu dají dokonalý zvuk. Samozřejně i s fantastickým Christianem. Ty bubny tam musí být pořádně slyšet. No a pak zase nastane ta honba za promáčemi a pak za lístky na koncert a pak celodenní čekačka před stadionem. I když už nejsem nejmladší , tak Davovi musím vidět ponožky. To znamená stát pod podiem. Zůstaňte oddaní.

Profil
 
 
Posláno: 21.7.2008 o 6:35   [Ignorovat]   [# 2]
Administrátor
Ikona: DeeBeeDM
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 158
Registrovaný: 27.12.07
rogersofad / 18.7.2008 o 21:24

Co očekávám od DM? No určitě další fantastický album a ještě fantastičtější turné. Je mně úplně jedno v jakém stylu album bude , vím že bude zase velice kvalitní jak po textové, tak i po hudební stránce. DM nás určitě nezklamou - Martin napíše skvělý texty, David taky něco přidá a pak všichni ve studiu tomu dají dokonalý zvuk. Samozřejně i s fantastickým Christianem. Ty bubny tam musí být pořádně slyšet. No a pak zase nastane ta honba za promáčemi a pak za lístky na koncert a pak celodenní čekačka před stadionem. I když už nejsem nejmladší , tak Davovi musím vidět ponožky. To znamená stát pod podiem. Zůstaňte oddaní.

tak naprosto s tebou souhlasím, na nový album už se taky strašně moc těším iloveyoudm
A jestli budeš koukat Davovi na ponožky, tak já mu budu “rozvazovat tkaničky” LOL

Profil
 
 
Posláno: 16.10.2008 o 9:52   [Ignorovat]   [# 3]
The Sun And The Rainfall
HodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 15
Registrovaný: 2.12.07

Já je taky budu rozvazovat rolleyes  tongue laugh kiss

Profil
 
 
Posláno: 26.10.2008 o 9:47   [Ignorovat]   [# 4]
The Sun And The Rainfall
Ikona: TomCZ
HodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 14
Registrovaný: 29.12.07

Podle ukázek Peace a Wrong bych to album viděl na něco mezi MFTM a Violatorem což není špatné,ale jsou to jen ukázky a jen dvě z 13 už dokončených skladeb takže jsou to jen taková polemika.No zajímá mě kolik skladeb bude na albu už těch 13 se mi zdá na DM víc než dost:)Zřejmě bude ostatně jako vždy hodně kvalitních B-éček.A “Dejva” nechte raději s botama po takovém koncíku to může být Dangerous:D

Profil
 
 
Posláno: 4.11.2008 o 19:48   [Ignorovat]   [# 5]
Ice Machine
Ikona: Kouty
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 9.5.08

podle toho záznamu z tiskovky si představuju si něco mezi exciter a ultra takže o pár let zpět….
ale každý jejich album je báječné

Profil
 
 
Posláno: 26.3.2009 o 21:28   [Ignorovat]   [# 6]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 26.3.09

To bude cisty EXCITER,co som zatial pocul,same pomale piesne….

Profil
 
 
Posláno: 2.4.2009 o 20:15   [Ignorovat]   [# 7]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 2.4.09

Sounds of the universe

také jako mnozí z nás jsem neodolal a poslechl (nemění to nic na tom, že koupím) jsem nové album. Jsem ve fázi, která se u mne opakuje (v poslední době) co 4 roky - točím dokola dílo našich chlapců, hledám a nacházím. První poslech bylo o naladění se na vlnu, kterou nám chtěli sdělit. Poté se dostavila známá fáze obrovské nutnosti, za jakýchkoli podmínek, pouštět album znovu a znovu, diskutovat v okolí o pocitech, které vyvolává a představách, které splňuje. Tak, to bylo trochu o emocích, za které jsem nesmírně rád - protože je stále mohu od roku 1985 prožívat. Jsou různé a jsou ve své podstatě stejné.

teď k SOTU

možná mě někteří z nás odsoudí, ale ....já jsem nadšený .......a mooc. Dalo by se to opsat mnoha vzletnými slovy, ale já jsem prostě rád, že je album takové, jaké je. Vyvolá ve mě zároveň pozitivní pocity, ale i “naše” temné vnímání světa. To vše přes,pro některé, jednoduché a “erasurovité“ angažmá - není to pravda. Zkuste se zaposlouchat a není možné, že to neuslišíte (předávám své zkušenosti). Víte, na každou náladu si dokážu představit poslech některé z alb DM a SOTU je pro mě kompaktní celek, který teď zaplňuje celý můj “svět”. takže líbí se mi styl, který byl zvolen, písně mají svou hloubku i melodii a jsou depeche - DM díky (když ne pro nikoho jiného, tak pro mne). Mooooc dobrá práce - SOTU je nejlepší z desek DM

Profil
 
 
Posláno: 8.1.2010 o 22:12   [Ignorovat]   [# 8]
Ice Machine
Ikona: Stepan T
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 8.1.10

A jaké bude nové album, které přijde po SOTU?
Bude pravděpodobně předposlední.
Myslím, že nebude tak oldschool. Něco jako PTA říznutý Exciterem. Martin uzná, že není zrovna nadaný aranžér a pozve si konečně nějakého pořádného producenta, který dá novému albu svěžejší zvuk. Dave dodá víc a víc svých skladeb a Fletch se taky (nějak) zapojí. Možná na něm poprvé v historii bude duet s nějakým zpěvákem/zpěvačkou, což spousta ortodoxáků nevydejchá.

 Podpis 

“Pojďte ke kraji.”
“Možná spadneme.”
“Pojďte ke kraji!”
“Je to moc vysoko.”
“POJĎTE KE KRAJI!!”
A oni šli.
A on je postrčil.
A oni letěli.

Profil
 
 
   
 
 

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy