Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
 
1. koncert Depeche Mode v Československu
Posláno: 29.1.2008 o 20:01   [Ignorovat]
Administrátor
Ikona: DeeBeeDM
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 158
Registrovaný: 27.12.07

Začalo to v roce 1986, zaslechl jsem v rádiu písničku, nevědel jsem kdo ji zpívá, ale věděl jsem, ze ta husi kůže, kterou z ní mám, o něčem svědčí a to nejspíš o tom, ze mne absolutně dostala. Dlouho jsem netušil, kdo tu skvělou písničku má na svědomí, vlastně skoro rok, až do doby, kdy jsem měl tu možnost slyšet jinou, ještě lepší píseň, husí kůže byla vysoká jak nejvyšší domy v Praze, ta písnička byla divná, a já věděl, že je to divná láska na první poslech. Stále častěji jsem ji mohl slyšet v rádiu a zároveň s ní “.. to byli Depeche Mode a píseň Strangelove..” Aha tak to jsou Depeš moood,  ale to bylo asi tak všechno, co jsem v ten daný moment věděl…...
exciter.dm

Profil
 
 
Posláno: 29.1.2008 o 20:07   [Ignorovat]   [# 1]
Administrátor
Ikona: DeeBeeDM
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 158
Registrovaný: 27.12.07

Kdo s námi zavzpomíná, že tam byl?

Profil
 
 
Posláno: 30.1.2008 o 22:54   [Ignorovat]   [# 2]
The Landscape is Changing
HodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 25
Registrovaný: 22.12.07

Já tam nebyl

Profil
 
 
Posláno: 30.1.2008 o 22:58   [Ignorovat]   [# 3]
Administrátor
Ikona: DeeBeeDM
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 158
Registrovaný: 27.12.07

Péťo, já bohužel taky ne, tehdy mi bylo necelých 13 a když jsem doma mámě řekla, že chci jet do Prahy na koncert, málem jí kleplo, když jsem viděla ve zprávách potom reportáž, tak mi bylo breku.  Ale věřím, že kromě Excitera.dm se najde ještě někdo další a zavzpomíná.....

Profil
 
 
Posláno: 1.2.2008 o 3:04   [Ignorovat]   [# 4]
I Want You Now
Ikona: David
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 61
Registrovaný: 2.11.07

ja necelých 15. a v radiu moc depešáky nepouštěli. Spíš Alu Pugačevu nebo poslední projev generálního Hnusáka nebo Milouše

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 1.2.2008 o 7:57   [Ignorovat]   [# 5]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07
DeeBeeDM / 30.1.2008 o 22:58

Péťo, já bohužel taky ne, tehdy mi bylo necelých 13 a když jsem doma mámě řekla, že chci jet do Prahy na koncert, málem jí kleplo, když jsem viděla ve zprávách potom reportáž, tak mi bylo breku.  Ale věřím, že kromě Excitera.dm se najde ještě někdo další a zavzpomíná.....

tak to jsem měl dost podobně, neexistovalo abych mohl jít v necelých 12 letech na koncert smile
smile) 12..13 let, no nebyli jsme generace bez vkusu! : )

reportáž v Televizních novinách si dobře pamatuji, takže aspoň tyhle záběry musejí existovat…

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 1.2.2008 o 8:00   [Ignorovat]   [# 6]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07
David / 1.2.2008 o 3:04

ja necelých 15. a v radiu moc depešáky nepouštěli. Spíš Alu Pugačevu nebo poslední projev generálního Hnusáka nebo Milouše


To je pravda, ale přece jen se občas DM nejen v rádiu objevili, Strangelove, NLMDA v Peters Pop Show, Everything Counts ze San Rema

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 2.2.2008 o 13:46   [Ignorovat]   [# 7]
I Want You Now
Ikona: David
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 61
Registrovaný: 2.11.07
Dangerous / 1.2.2008 o 8:00

To je pravda, ale přece jen se občas DM nejen v rádiu objevili, Strangelove, NLMDA v Peters Pop Show, Everything Counts ze San Rema

tak na Everything Counts ze San Rema si pamatuju dobre
bylo to zjevení, vidět je v TV (západní Tv jsem neměl možnost ladit)
možná je to zrovna tohle
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-C-lbjNbi4M[/youtube]

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 3.2.2008 o 14:00   [Ignorovat]   [# 8]
Administrátor
Ikona: DeeBeeDM
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 158
Registrovaný: 27.12.07

Je to ze San Rema, pamatuji si tu bundu, co měl na sobě, ještě tak někde najít Enjoy The Silence, co tam zpívali.
wink

Profil
 
 
Posláno: 23.2.2008 o 12:26   [Ignorovat]   [# 9]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 28.1.08

Ja som tam bol,mal som 18 rokov,vstupenku som mal z vtedajsieho FC DM,tusim stala 150 Kcs…..Do Prahy som cestoval celu noc,ale stalo to zato. Bol to zazitok na cely zivot….

Profil
 
 
Posláno: 26.2.2008 o 20:59   [Ignorovat]   [# 10]
The Sun And The Rainfall
Ikona: Mirxon
HodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 10
Registrovaný: 26.2.08

 Podpis 

Profil
 
 
Posláno: 11.3.2008 o 14:51   [Ignorovat]   [# 11]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 11.3.08

Ahoj no já tam byla, vstupenku jsem zkoušela sehnat přes PRAGOKONCERT..myslím že se to tak jmenovalo. Mamka v práci vyslídila někoho kdo tam znal jakého si šéfa. Nicméně marný, asi tam volal kde kdo grin Pak naštěstí kámoš ve škole sehnal lupeny.

To mi bylo 16. Pamatuju se jak bylo kolem haly černo, všichni správnou euforii ve vočích grin
Pak u haly, kde někteří snad byli už dva dni předem, stáli policajti se psama a stejně jsem slyšela jak prasklo sklo u jednoho ze vstupů.  Taková atmosféra se už asi nezažije. Možná trochu podobný jak 89 grin Ale tohle bylo o dost lepší. Vůbec dodne nepochopim jak se to povedlo, že tu hráli.
Mno a vevnitř? MAZEC! Stala jsem s Mončou a straně vlevo, vepředu a jukaly jsme vlastně  jak přicházejí na podium. Do poslední chvilky jsem nevěřila že je uvidim, že to neni možný.  A pak přicházeli, a zrovna zleva v mlze…no a od tý doby nemůžu zpívat, křičet a nadávat hlasitě grin
Takovej zážitek, podpořeno také dobou, mým věkem a tollika fanoušky, už se asi nezopakuje. Neměla jsem od té doby nikdy pocit, že jsem na pořádném koncertě. iloveyoudm

 Obrázkové přílohy  listek.jpg
 Podpis 

Lůca

Profil
 
 
Posláno: 11.3.2008 o 22:36   [Ignorovat]   [# 12]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 11.3.08

Ahoj.Ja na tom koncerte byl.Pravda je,ze jsem byl v ty dobe uz pomerne zaslouzilej “depesak”,takze jsem si byl jistej,ze ty lupeny musim sehnat.Byla to sice honicka,ale nakonec to klaplo,takze jsem tam se svoji tehdejsi pritelkou/a dosud manzelkou/byl.Znal jsem od DM v ty dobe snad uplne vsechno,vcetne neoficialnich nahravek,ktery jsem ziskal od nejakejch Danu na dovoleny v Jugosce,ale….Ale stejne byl koncert pro me,jako zjeveni…Jako mse…Byl to v ty dobe splnenej sen,po kterym jsem si rek:”...Tak a ted muzu klidne umrit…“Naprosto me porazila atmosfera,ktera tam panovala.Dave,Martin,Andy a Alan byli naprosto SKVELI!!!Dnesni mladi to asi snad ani nepochopi,ale musi si uvedomit,ze to byl uplne prvni koncert svetovych aktualnich MEGASTAR,kterej se tady uskutecni.Do ty doby sem bolsevik vozil jenom vyhasinajici,nebo rovnou uz vyhasly tzv.hvezdy.Proto to byla takova udalost.A pro me vlastne uz navzdy zustane…..A vlastne me taky napada,ze uz jsem vlastne veteran…smutny

Profil
 
 
Posláno: 15.3.2008 o 11:03   [Ignorovat]   [# 13]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 18.12.07

Ahoj, tak bohužel v té době jsem byl v zeleném a informace , že tu byli se ke mě dostala až dlouho po koncertě. OVŠEM !!! Další koncerty jsem již nevynechal a všechny byli super. Dnes už je vše jinak. Mimochodem, ten článek je hodně dobrej. Pěkně jsem si početl a zavzpomínal, jak mi moje matka přivezla z BRD kazetu s hitama a tam byli ... a já jen věděl, že se jmenují Depeche Mode a vůbec jsem neměl potuchy odkud jsou apod. Pak jsem se začal zajímat intenzivně o DM a na mých diskotékách se hrály všechny jejich hity. Dnešní přístup k informacím již nedopustí, abychom se během několika minut dozvěděli o jakékoliv skupině, cokoliv a taky si poslechli jejich nejnovější hity :o)) Nostalgii zdar ...

Profil
 
 
Posláno: 5.5.2008 o 10:44   [Ignorovat]   [# 14]
Ice Machine
Ikona: DAVE72
Hodnocení
Celkem příspěvků: 3
Registrovaný: 2.5.08

Tak na to si vzpomínám jel jsem zrovna z intru (byl jsem na Kladně) a na nádraží se to hemžilo černejma bundama a sestřihama ala Dave. Já byl ještě v depešáckejch plenkách a znal jen pár hitů jako Strangelove,NLMDA,Little15 a jiné fláky co se hodně hráli.Ted jsem už znalej depešák koncerty mám úspěšně za sebou a doufám že jich ještě bude hodně!Vzpomínky na staré dobré časy jsou nesmazatelné!Zdravím všechny fandy!Ahoj.

Profil
 
 
Posláno: 7.1.2010 o 20:57   [Ignorovat]   [# 15]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 7.1.10

Zde je velmi pěkná dobová reportáž z tohoto koncertu ve formátu pdf:
http://www.vons.cz/data/pdf/voknoviny/voknoviny_06.pdf

Profil
 
 
   
 
 

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy